Форми роботи з дітьми


Немає нічого ціннішого у світі за життя і нічого важливішого у житті за здоров'я. Тому безпека життєдіяльності дітей та охорона праці дорослих завжди лишатимуться актуальними в роботі дошкільного закладу.

У садку навчання безпеки життєдіяльності здійснюється потягом усього року, а завершальний акорд роботи проведення Тижня безпеки.

2 рази на рік у закладі проходе тематичний тиждень «Збережем здоров’я змалку»

Полюбляють наші діти походи та піші переходи. Старші дошкільники на березі річки Роменка не лише спостерігають за об’єктами природи, а й розвивають фізичні якості та спортивні навички в ігровій діяльності. Робота по організації дитячого туризму створює широкі можливості для виховання у дітей інтересу до природи та розуміння її значення, а також сприяє формуванню основ екологічного світосприймання.

Щороку проводимо: жовтень – свято образотворчості; березень – день поезії та день театру; квітень - день танцю. Тематичний тиждень «Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави». В ході якого проведено:

 • інтегровані заняття:
  для дітей молодшого дошкільного віку «Ми схожі – ми різні», «Мурашина сім’я»
  для дітей старшого дошкільного віку «Парашутик гостює у дітей», «Допоможемо світу казок», «Рідне місто моє»
 • дидактичні ігри «Продовж речення», «Найсмачніша страва», «Хто де живе». * сюжетно-рольові ігри «Сім’я», «Школа», «Лікарня»
 • розвага «Щоб у радості зростати - біди слід не допускати»
  Докладніше...

  Мета заходу: Підтримувати жвавий інтерес дітей до музики та живопису, збагачувати емоційну сферу, розвивати впевненість в своїх силах, спонукати до активного спілкування.


  Аматорські театри часті гості в дошкільному закладі. Радо зустрічають малята акторів учнівського театру «Сонячні зайчики» Школярі не лише показали лялькову виставу «Маша і ведмідь», а й пограли в ігри з юними глядачами.