Напрямки і завдання

 

Дошкільний навчальний заклад № 1 «Чайка» –казковий дім для дітей. Тут малята перебувають в найважливіший для себе час – у період розвитку особистісних якостей, вчаться любити, дружити, знаходити цікаву справу, почувати себе захищеними.

Освітній процес закладу «Чайка» має гуманітарну спрямованість. Гуманітарний розвиток дошкільників базується на формуванні у дітей цілісної картини світу – особистісно значущої системи уявлень про природу, культуру, людей, самого себе та збереженні і зміцненні здоров`я вихованців.

.

Спілкування з природою впливає на моральні почуття дітей, які проявляються в усвідомленні норм і правил поведінки. Етичні почуття тісно переплетені з емоційним ставленням дітей до краси, яка їх оточує.

.
.

Основні завдання на 2022/2023 навчальний рік:
1. Удосконалювати зв'язне  мовлення дітей  дошкільного віку за допомогою інноваційних технологій.
2. Формувати основи безпечної поведінки та здорового способу життя дітей в умовах воєнного стану.
3. Створити умови для психологічної допомоги та емоційної підтримки учасників освітнього процесу, на яких позначилися військові дії.

Основа освітнього процесу у ДНЗ №1 - організована діяльність. Вихователі планують і проводять її відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та з урахуванням потреб та інтересів дітей. Ми створюємо умови для повноцінного розвитку кожної дитини, як суб’єкта життєдіяльності.