Серпнева (не)конференція

27 серпня відбулася серпнева (не)конференція у форматі EdCamp для освітян міста Ромни. Практичний психолог ДНЗ №1 "Чайка" Бабенко Ольга була спікером вчительської сесії. Вона проводила майстер-клас з теми "Використання кінезіологічних вправ у роботі з дітьми". На даному майстер-класі учасники познайомилися з кінезіологією, як одним із методів активного розвитку дітей. Дуже цікавою, веселою і корисною була практична його частина. На ній учасники дізналися про основні вправи освітньої кінезіології та застосовували на собі комплекс вправ. Після чого перевірили їх ефективність. На майстер-класі учасники розширили професійний досвід і знайшли нові інструменти роботи з дітьми різного віку та дітьми з особливими освітніми потребами.

 

 

 

Обласний семінар

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2022 рік, 14 вересня, на базі Сумського ОІППО, відбувся обласний онлайн-семінар «Діяльність закладів дошкільної освіти в сучасному освітньому просторі: актуальні аспекти». У ході проведення заходу з тематичним питанням «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» (з досвіду роботи) виступила практичний психолог Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Чайка» Роменської міської ради Сумської області Бабенко О. С.

 

 

 «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

https://drive.google.com/file/d/1c2FvCkedl2oFWyxcAbG3E76Q0ACdbcIp/view?usp=share_link

 

Семінар керівників

Війна виснажує фізично та психологічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Особливу увагу слід приділяти дітям, адже їм важко самостійно впоратися з емоційним навантаженням, водночас потрібно піклуватися про їхнє здоров'я та безпеку. «Психологічна підтримка, фізичне здоров’я, емоційний та творчий розвиток дітей дошкільного віку – першочергові кроки в умовах сьогодення» – такою була тема онлайн-семінару керівників ЗДО. Досвідом роботи ділилися педагоги Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Чайка» (зокрема, практичний психолог Ольга Бабенко).

 

«ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО КОМФОРТУ ТА ПОЗИТИВНОГО САМОПОЧУТТЯ ДИТИНИ В ПРОЦЕСІ СПІЛКУВАННЯ З ОДНОЛІТКАМИ ТА ДОРОСЛИМИ»

https://drive.google.com/file/d/1_3AQ5GZVcqmic0pDjdNKpw0etljdf5B-/view?usp=share_link

  

 

 Онлайн-зустріч професійної спільноти

 Сьогодні всі учасники освітнього процесу більш, ніж будь-коли раніше, потребують психологічної допомоги і підтримки. Практичні психологи та соціальні педагоги, у більшості випадків, надають таку допомогу через проведення індивідуальних та групових консультацій. То ж постійно мають підвищувати свої вміння та навички щодо особливостей психологічного консультування. 03 травня відбулась онлайн-зустріч професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Роменщини. На засіданні розглянули питання «Психологічне консультування в роботі практичного психолога закладу дошкільної освіти». З питанням «Притча як прийом психологічного консультування» виступила Ольга Бабенко, практичний психолог Роменського ДНЗ  № 1 «Чайка» Роменської міської ради Сумської області. Працюючи в групах, учасники моделювали проблемні ситуації з якими можуть звернутися до практичного психолога педагоги, батьки та розробляли алгоритм дій.